آیا سئوالات دیگری دارید؟

ما پاسخگوی سئوالات شما هستیم 

در اینجا ما به رایج ترین سئوالات در مورد متابولیک بالانس پاسخ می دهیم.

اگر سئوال خود را در این لیست پیدا نکرده اید ، لطفاً سئوالتان را از طریق ایمیل info@irn.metabolic-balance.com  ارسال نمایید. ما در اسرع وقت پاسخگوی سئوالا ت شما خواهیم بود.

جهت راهنمایی و سرعت عمل در انجام برنامه تغذیه متابولیک بالانس با ما تماس حاصل فرمایید. 
در ابتدا چکاپ کامل پزشکی توسط پزشک مجرب متابولیک بالانس انجام می گردد. این مرحله شامل: آزمایش خون مرتبط با متابولیک بالانس، ثبت اطلاعات شخصی (وزن، قد، غیره)، برسی دقیق سوابق سلامتی (آنامنزه): بیماری ها، مصرف دارو، حساسیت و آلرژی ها، عدم تحمل برخی از مواد غذایی و غیره می باشد. ارسال اطلاعات جمع آوری شده هر متقاضی به مرکز متابولیک بالانس آلمان. تنظیم یک برنامه تغذیه منحصر بفرد با مواد غذایی متناسب با شاخص های سلامتی ارزیابی شده در مرکز متابولیک بالانس آلمان و ارائه آن به متقاضی. اجرای برنامه تغذیه منحصر بفرد به سرپرستی و مشاوره متخصصین متابولیک بالانس. متخصصین مجرب و تحت لیسانس متابولیک بالانس آلمان شما را از ابتدا تا موفقیت نهایی همراهی می نمایند.
در مرحله نخست به مدت 2 روز بدن جهت تغییر سوخت و ساز آماده می شود. در مرحله دوم تبدیل دقیق سوخت و ساز و همچنین سم زدایی صورت می گیرد. این مرحله حداقل 14 روز ادامه دارد، اما به طور معمول تا زمانی که به وزن یا هدف سلامتی خود دست یابید، در این مرحله خواهید ماند. در مرحله سوم تنوع مواد غذایی بیشتری به برنامه تغذیه اضافه می شود. مشاور تغذیه متابولیک بالانس شما را در نحوه انجام این مرحله راهنمایی کرده و آموزشهای لازم را در اختیار شما قرار میدهد. این برنامه در مرحله چهارم به اوج خود می رسد. با ادامه دادن قوانینی که اکنون با آنها آشنا شده اید به عنوان بهترین راه برای تغذیه خود ، می توانید مرحله نهایی را در یک دوره طولانی و شاید برای همیشه حفظ نمایید. تمامی مراحل انجام روش تغذیه متابولیک بالانس دقیقاً در برنامه تغذیه منحصر بفرد شما شرح داده شده است. در طول انجام برنامه تغذیه از پشتیبانی مستمر مشاورین تغذیه متابولیک بالانس بهره برده و توضیحات بیشتری دریافت خواهید نمود.
خیر. انجام برنامه تغذیه متابولیک بالانس بدون حمایت مشاورین مجاز آن سازمان امکان پذیر نمی باشد. ما معتقدیم که داشتن حمایت مناسب برای راهنمایی شما در سفر سلامتی یک نیاز اساسی برای موفقیت طولانی مدت شما خواهدبود.
بله، برنامه غذایی شما بسیار متنوع است. شما می توانید از قبل برنامه ریزی کرده و وعده های غذایی روزانه خود را به راحتی آماده نموده و بهمراه ببرید. مشاور تغذیه متابولیک بالانس، شما را با راهنمایی ها و ایده های جدید پشتیبانی می کند.
بدن شما برای هضم به زمان و استراحت نیاز دارد. هر میان وعده ای عملکرد سوخت و ساز را مختل کرده و منجر به ولع بیشتر مصرف مواد غذایی می شود.
خیر، زمانی که سوخت و ساز شما با نحوه صحیح تغذیه سازگار گردید و به اهداف سلامتی خود دست یافتید، برای حفظ موفقیت خود به مراحل ساده و آسانتری می روید. آنگاه فقط به قوانین اساسی که با آنها آشنا شده اید وفادار بمانید. مانند بسیاری از شرکت کنندگان موفق، متوجه خواهید شد که کدام یک از غذاها برای شما مفید و کدام یک مناسب سلامتی شما نمی باشند. و هر زمان که مورد نیاز بود، برای چند روز به مرحله منضبط بازگردید و مجددا کنترل سلامتی و توازن وزن و اندام خود را بدست بگیرید.
بله، ما اکیداً به آن توصیه می کنیم، زیرا تمامی مواد غذایی ذکر شده در برنامه تغذیه، مواد غذاهای مناسب شما هستند. برنامه تغذیه منحصر بفرد تصادفی نیست، بلکه نتیجه، نتایج آزمایش خون و اطلاعات مربوط به سابقه پزشکی شما می باشد. برنامه تغذیه به اندازه اثر انگشتتان بی نظیر است. مواد غذایی انتخاب شده از سوخت و ساز بدن شما پشتیبانی می کنند و مواد مغذی را که تاکنون از دست داده اید در اختیار شما قرار می دهند. ما اغلب در می یابیم که بسیاری از شرکت کنندگان بسیاری از غذاهای مورد علاقه را از برنامه های خود که قبلاً امتحان نکرده اند پیدا می کنند و متوجه می شوند که آنها را دوست دارند.
این امر به ویژه در فاز 2 بسیار مهم است، زمانی که باید مواد غذایی خود را به طور دقیق وزن کنید. هنگامی که به اهداف خود رسید ه اید، پزشک متابولیک بالانس با شما در مورد چگونگی بهترین حالت تنظیم مقادیرمواد غذایی مشخص شده صحبت خواهد کرد.
اگر به برنامه خود پایبند باشید، با آگاهی و لذت به مقدار دقیق و مناسب غذا خواهید خورد. در پایان هر وعده غذایی به دلیل داشتن غذاهای پرانرژی که سه بار در روز مصرف می شود، سیر خواهید شد و گرسنه نخواهید ماند. در بین وعده های غذایی مقدار مناسبی از آب را که برای شما محاسبه شده است می نوشید و بنابراین احساس شفافیت و تمرکز بیشتر ذهن خواهید داشت. بسیاری از مشاوران متابولیک بالانس گزارش می دهند که بهترین احساس سلامتی و شادابی را از زمان انجام برنامه تغذیه متابولیک بالانس برخوردار هستند. اگر در شبهای اول احساس خستگی می کنید، به بدنتان اجازه استراحت بدهید و زودتر بخوابید. با توجه به این نکته مهم که هر فرد با فرد دیگری متفاوت است، در دوره تنظیم سوخت و ساز، در موارد نادری برخی از افراد بدلیل گرسنگی به حمایت بیشتری نیاز دارند. این یکی از دلایلی است که مشاور شما برای حمایت و دادن اطمینان از اینکه، این حالت بسیار کوتاه مدت است، شما را پشتیبانی خواهد کرد. همیشه حالتهای سلامتی خود را با مشاورتان در میان بگذارید تا اطمینان حاصل شود که تطبیق شما با روش جدید به صورت مناسب انجام میگردد ودرهر مرحله  بهترین نتیجه را گرفته اید.
شرکت گیاهخواران در صورت مصرف لبنیات و تخم مرغ در برنامه تغذیه متابولیک لانس امکان پذیر است. برای افراد وگان تهیه یک برنامه تغذیه متابولیک بالانس امکان پذیر نیست.
بله، ما حتما هنگام ایجاد برنامه و تعیین مقادیر مواد غذایی، این را در نظر می گیریم. پیروی از برنامه تغذیه متابولیک بالانس یک روش بسیار عالی برای یادگیری غذاهای صحیح و مناسب و به طور کلی سلامتی، تندستی و تناسب اندام شماست. با مشاور متابولیک بالانس در مورد اهداف خاص خود صحبت کنید.
متابولیک بالانس یک رژیم غذایی به معنای متداول آن نیست، بلکه یک روش تغذیه علمی و ثابت شده است که به ما نحوه صحیح تغذیه را آموزش میدهد . یک رژیم غذایی متداول به دلیل محدودیت های شدید کالری، چربی های سالم و یا کربوهیدراتها، منجر به اثر یویو می شود که به نوبه خود به سرعت به حمله های شدید گرسنگی و خوردن مجدد غذا منتهی میگردد. در روش تغذیه متابولیک بالانس چنین اتفاقی رخ نمی دهد. متابولیک بالانس مقادیر آزمایشگاهی، وضعیت متابولیسم و تغذیه ای شما را در نظر گرفته و یک برنامه تغذیه منحصر بفرد با میزان کالری، پروتئین، چربی های سالم و کربوهیدرات لازم را در اختیار شما قرار می دهد. شما یاد خواهید گرفت که کدام مواد غذایی برای شما مفید هستند و کدام یک نه. و نتیجه آن؟ بستگی به شما دارد که آیا می خواهید به اهداف سلامتی خود برسید و آیا همچنان علم تغذیه ای را که آموخته اید برای موفقیت در دراز مدت استفاده کنید. با این حال، برنامه تغذیه منحصربفرد متابولیک بالانس راهنمای اختصاصی جهت موفقیت پایدار اهداف سلامتی است.
جهت آگاهی از میزان هزینه برنامه تغذیه متابولیک بالانس و شرائط پرداخت، لطفا با ما تماس حاصل فرمایید.
نگران محافظت از اطلاعات خود نباشید. متابولیک بالانس با نهایت احتیاط و ایمنی، فقط از داده ها برای ایجاد برنامه تغذیه فردی شما استفاده کرده واز آنها محافظت می نماید. تمامی اطلاعات مربوط به شما پس از دو سال کاملا پاک و از سیستم متابولیک بالانس حذف می گردند.