تمرکز بر روی منحصر به فرد بودن است

شما قطعا از سخنرانی ها ، کتاب ها و سایت های اینترنتی، آموخته اید که چرا متابولیک بالانس به عنوان یک روش ثابت شده ی علمی و موفق ترین برنامه های تغذیه در جهان محسوب می شود. کلید موفقیت ما در بالا بودن درجه ی منحصر به فردی نهفته است. هیچ کس مانند دیگری نیست و مانند دیگری غذا نمیخورد، این به آن معنی ست که شما مزیت های معینی در رژیم خود دارید (داشتن یا نداشتن گوشت،  ماهی یا محصولات لبنیاتی، در نظر گرفتن ناسازگاری با بعضی غذاهای معین و غیره)

همه ی افراد نیازهای منحصر به فردی دارند

شما همچنین ممکن است آلرژی، حساسیت غذایی یا عدم تحمل مواد غذایی بخصوصی داشته باشید که باید در برنامه تغذیه مورد نظر گرفته شوند، مانند عدم تحمل گلوتن، آلرژی به پروتئین های داخل شیر یا بیماری دیابت. شاید شما برای مثال به پیاز یا کدو سبز حساسیت داشته باشید؟ چگونه میتوانید از برنامه تغذیه که بر مبنای مواد غذایی سالم تهیه شده است اما شما به آن مواد غذایی آلرژی و یا حساسیت دارید، استفاده کنید؟ در حین مشاوره ی شخصی، تمامی اینگونه اطلاعات به انضمام مجموعه ای جامع از اطلاعات شخصی (مانند: سن، ،قد، جنسیت)، بیماریهای موجود، مشکلات سلامتی و هچنین  داروهایی که مصرف میکنید در شرح حال سلامتی شما مندرج می گردند. شاخص های سوخت و سازمرتبط با پارامترهای آزمایشگاهی تجزیه و تحلیل خون به انضمام شرح حال کامل در پرسشنامه سلامتی شما درمرکز متابولیک بالانس آلمان دقیقا ارزیابی می شوند و سپس شما برنامه ی غذایی منحصر به فرد خود را دریافت خواهید کرد.

ما شما را به حال خود رها نمیکنیم

در راه رسیدن به تعادل در سوخت و سازتان به شما کمک خواهیم کرد و در مراحل مختلف این برنامه به سوی سلامتی و تنظیم وزن تان همراه شما خواهیم بود. مشاور شما در تماس های شخصی به طور جامع چگونگی انجام برنامه را دقیقا  شرح خواهد داد  و همچنین شما را در مراحل مختلف این برنامه درباره ی چگونه برآمدن از عهده ی چالش های تغییر جدید روش غذایی تان حمایت میکند. مشاورتان راهنمایی های ارزشمند و نظری منحصر به فرد در خصوص شما خواهد داشت. در حین گفتگو های شخصی تان درباره ی نخستین موفقیت هایی که پیش از این کسب شده است صحبت خواهید کرد مانند کاهش وزن، خواب بهتر، طراوت پوست وهمچنین بهبود عملکرد سوخت و ساز و تسکین مشکلات دراین رابطه. 

باهم به آسانی به اهداف  سلامتی خود خواهید رسید.