نکته حیاتی

متابولیک بالانس با توجه به این نکته حیاتی که تغذیه تأثیر بسیار زیادی در عملکرد فرآیندهای بدن و در نتیجه بر روی سلامتی و تندرستی دارد ، ایجاد شده است.

غذاها و عادات غذایی که امروزه عادی تلقی می شوند نه تنها برای همه مناسب نیستند بلکه می توانند تنظیم سوخت و ساز بدن را از حالت تعادل خارج کنند. و در نتیجه عامل بیماری ها ی مختلفی از جمله چاقی شوند.
فعالیت و تمرکز متابولیک بالانس آلمان دقیقا در این خصوص می باشد و معتقد بر این اساس است که:

اگر ما به دلایل  ریشه ای عدم تعادل درسوخت و ساز بدن خود واقف شویم و آن را مجددا تنظیم کنیم، علائم ناشی از عدم تعادل سوخت و ساز بدن نیز به خودی خود از بین می روند.

به عنوان مثال با تنظیم مجدد سوخت و ساز بدن مشکلاتی از قبیل: 
اضافه وزن
آلرژی
بیماری های مرتبط با روشهای تغذیه غلط، بر طرف می شوند.

راه حل

برنامه تغذیه منحصر بفرد متابولیک بالانس 

متابولیک بالانس یک برنامه جامع تغذیه میباشد که اساس آن بروی یک برنامه تغذیه منحصر بفرد با مراقبتهای ویژه مرتبط به آن، استوار است.
برنامه متابولیک بالانس با ساختار و عملکرد بسیار ساده،  نشان می دهد:
کدام غذاها را بخورید و از خوردن کدام غذاها پرهیز کنید
چه مقداری از مواد غذایی باید مصرف شوند
ترکیب  مواد غذایی چگونه باید باشد
چه وقت و چگونه این غذاها را مصرف کنیم
در 4 مرحله به آگاهی جدیدی از تندرستی دست پیدا کنید.

یک برنامه غذایی منحصر بفرد

دقیقا مشابه خودتان!

هر برنامه تغذیه متابولیک بالانس تنها یک بار بر اساس اطلاعات مربوط به هر متقاضی، تهیه می شود:
نتایج ارزشهای خونی
اطلاعات شخصی (وزن، قد، سایر اندازه ها) 
پرسشنامه کامل سلامتی (آنامنزه)
تنظیم برنامه تغذیه متابولیک بالانس، با توجه به نیازهای شخصی هر یک از متقاضیان صورت میگیرد. به عنوان مثال در موارد:
آلرژی، حساسیت ها،
بیماری ها، مصرف داروها
عدم تحمل مواد غذایی بخصوص.
برنامه تغذیه درمانی متابولیک بالانس فرصتی عالی و استثنایی برای بسیاری ازافرادی که تا کنون از روشهای تغذیه یک جانبه با  محدودیت در مواد غذایی خود رنج میبرند و همچنین برای کسانی  که برای سلامتی خود ارزش قائل هستند، می باشد.

سلامت متقا ضیان از طریق مراقبتهای ویژه 

تمرکز اصلی شرکت متابولیک بالانس بر پیشرفت سلامتی و حفظ آن برای هر یک از شرکت کنندگان در برنامه تغذیه متابولیک بالانس می باشد. با بدست آوردن سلامتی و تندرستی، کاهش و تعادل وزن به خودی خود صورت میگیرد. در واقع تعادل وزن،  توازن اندام و پوستی شفاف و شاداب از نتایج جانبی این برنامه تغذیه سالم خواهد بود. تا کنون صدها هزار نفر از برنامه تغذیه درمانی متابولیک بالانس بهره برده اند. در حالی که  متقاضیان با استفاده از برنامه تغذیه متابولیک بالانس به طور پایدار سلامتی خود را بهبود بخشیدند، گروه بیشماری میزان شگفت انگیزی از وزن خود را از دست داده  و به توازن اندام ایده آل خود دست یافته اند. 
بسیاری از متقاضیان به دلایل مشکلات سلامتی محدودیت های بسیاری در زندگی تحمل می کنند، برای مثال افرادی به دلایل حساسیت های غذایی متعدد، محدودیتهای بسیاری را تجربه کرده اند. با انجام برنامه تغذیه درمانی متابولیک بالانس، محدودیتهای تغذیه به طرز چشمگیری کاهش می یابند. شما از تنوع  مواد غذایی و ایده های جدید آشپزی لذت خواهید برد.

متابولیک بالانس چگونه کار می کند؟

شما می توانید خیلی سریعتر از آنچه فکر می کنید به اهدافتان برسید.

با متابولیک بالانس شما یک برنامه بی نظیر و منحصر به فرد تنظیم سوخت و ساز بدن را دریافت می کنید که شما را در مسیر رسیدن به اهداف سلامتی خود پشتیبانی خواهد کرد. دریابید که چگونه و با چه سرعتی می توانید به اهدافی که خودتان تعیین نموده اید، برسید.

آیا مایلید در برنامه تغذیه سالم متابولیک بالانس شرکت کنید؟ در اینصورت با تماس بگیرید.
ما با هماهنگی وقت آشنایی با روش تغذیه درمانی متابولیک بالانس( حضوری و یا تلفنی) ، در خدمت شما خواهیم بود.
در جلسات آشنایی با متابولیک بالانس، پس از توضیح کامل در مورد روش تغذیه درمانی متابولیک بالانس، پاسخگوی تمامی سئوالات شما خواهیم بود
تجزیه و تحلیل ارزش های خون، مشخصات شخصی و همچنین پرسشنامه کامل سلامتی (آنامنزه)، پایه های اصلی برای ایجاد یک برنامه تغذیه منحصر به فرد میباشند.
شما برنامه تغذیه منحصر به خود را با وعده های غذایی متنوع و سالم دریافت خواهید کرد. از آنکه که تغییر برنامه تغذیه شما چقدر آسان است، شگفت زده خواهید شد.
پزشکان مجرب و متخصصین علوم تغذیه تحت لیسانس شرکت متابولیک بالانس آلمان، شما را ازابتدای اجرائ برنامه تغذیه خود پشتیبانی کرده و برای رسیدن به اهداف سلامتیتان در کنار شما خواهند بود.
  1. مرحله- روزهای آماده سازی: در این مرحله بدن تسکین می یابد و برای شروع ترمیم سوخت و ساز آماده میشود.
  2. مرحله- سم زدایی (از بین بردن سموم): در این مرحله مواد قلیایی موجود در غذاهای سالم و تازه از قبیل میوه و سبزیجات، اسیدها را جذب  نموده و از بدن دفع می کنند. برنامه تغذیه منحصر بفرد متابولیک بالانس، تمامی مواد غذایی که برای شما مفید بوده و پشتیبانی در سم زدایی بدن می کنند را در بر دارد. 
  3. مرحله-کنترل سوخت و ساز، وزن و سلامتی بدن: در این مرحله لیست مواد غذایی شما افزایش می یابد و همچنین می توانید غذاهایی را که تاکنون استفاده نکرده اید، میل کنید. 
  4. مرحله-  تثبیت: اکنون شما بر اساس تجربیات خود از سه مرحله اول، آگاه شده اید که چه مواد غذایی برای بهبود سلامتی شما مفید می باشند. شما به آرامی از برنامه جدا می شوید، اما همواره به عادت غذایی جدید و روش زندگی سالمی که آموخته اید، پایبند می مانید  و آنها را  حفظ میکنید.

اغلب کپی می شود اما هرگز مطابقت ندارد

متابولیک بالانس برنامه تغذیه جامع جهت تنظیم سوخت و ساز بدن، موفقیت های جهانی خود را حفظ نموده و تلاش بر بهبود و گسترش این برنامه تغذیه منحصر بفرد دارد. متابولیک بالانس  مانند تمام محصولات موفق دیگر جهان، همواره تلاش به کپی از قسمتهای آن و تولید نسخه های تقلبی می شود.
نام "متابولیک بالانس"  و علامت تجاری آن ثبت  جهانی گردیده و بروی برنامه اصلی شما  موجود می باشند. جهت اطمینان از آنکه نسخه انحصاری و اصل از Metabolic Balance GmbH  CoKG. را تهیه کرده اید، شماره پیگیری برنامه خود را که با نسخه اصلی ارسال میشود در وب سایت ما کنترل نمایید.

ما به چهارچوب های اصولی و علمی خود وفادار هستیم

ما در متابولیک بالانس معتقدیم که یک تغییر اساسی و جدی در سوخت و ساز هرگز بدون تجزیه و تحلیل خون اتفاق نمی افتد.

  • تنها از این طریق متخصصین ما اطمینان حاصل می کنند که آیا بیماری تهدید کننده ای وجود دارد که مشارکت متقاضیان در برنامه تغذیه متابولیک بالانس را موقتا رد نماید.
  • همچنین با تجزیه و تحلیل خون متقاضیان می توان اختلالات سوخت و ساز ناشناخته قبلی را شناسایی و در برنامه تغذیه فردی آنها در نظر گرفت.

اگر می خواهید بدانید که آیا واقعاً برنامه غذایی شما از شرکت ما تهیه شده است یا خیر، شماره پیگیری منحصر به برنامه خود را که با نسخه اصلی ارسال میشود در وب سایت ما کنترل نمایید.