با برنامه تغذیه درمانی متابولیک بالانس

برنامه تغذیه درمانی متابولیک بالانس به صورت منحصر بفرد و متناسب با نیازهای فردی و بر اساس منابع علمی تنظیم می گردد.

با یک نگاه بیابید:

  • کدام مواد غذایی برای شما مناسب هستند؟
  • چگونه باید آنها را ترکیب کنید و
  • چه میزانی باید مصرف کنید؟
برنامه تغذیه درمانی متابولیک بالانس

متابولیسم سالم - بدن سالم

اثبات شده ، بر اساس تحقیقات علمی و نتایج تأیید شده آن

برنامه تغذیه درمانی متابولیک بالانس در سال 2002 شروع به فعالیت  جهانی خود نموده است و از آن زمان تاکنون بطور مداوم توسط کادر پزشکی و متخصصین علوم تغذیه توسعه یافته و بهینه شده است. این برنامه غذایی در کلینیک پزشکی دکتر فون فاک تدوین و توسعه یافته است. این برنامه جهت حمایت از بهبودی بیماریهای ناشی از تغذیه ناسالم و روش زندگی غلط با روشی کاملا طبیعی طراحی شده است که در این راستا بسیار موفق می باشد. چه در سندرم متابولیسم، دیابت نوع 2 ، فشار خون بالا و چه در بیماری چاقی -  (بیماری های اساسی جوامع امروزه) تأثیرات بسیار مثبتی دارد. شرکت کنندگان برنامه متابولیک بالانس به خصوص تحت تأثیر نتایج جانبی آن ( تغییر و تنظیم موثر و پایدار وزن بدن خود)-قرار می گیرند.

عوارض جانبی مثبت - بله لطفا

 

برنامه غذایی متابولیک بالانس باعث می شود که چربی های اضافی و مضر به سرعت از بین بروند و این امر باعث ایجاد تنظیم وزن پایدار و طولانی مدت می شود - و به همین دلیل است که در پژوهشهای مستقل جهانی متابولیک بالانس به عنوان یکی از برترین برنامه های رژیم غذایی و تغذیه درمانی در جهان شناخته شده است. این برنامه بیشتر از یک رژیم غذایی عمل می کند - نه تنها شما به وزن ایده آل و تناسب اندام دست می یابید بلکه راه را برای سلامتی و شادابی بیشتر هموار می کند ، به خصوص اگر مشکلات مربوط به تغذیه وجود داشته باشد. افراد سالم همچنین می توانند با تنظیم ومتعادل کردن متابولیسم بدن ، شادابی و انرژی خود را افزایش دهند. نشاط و جوانی - اینها دو کلمه کلیدی مهم برای کیفیت بهتر زندگی امروزه محسوب می شوند.

پزشک درون خود را فعال کنید

تمامی ارگانیسم بدن دارای قدرت بازسازی و ترمیم خود هستندکه در اثر فعالیت بسیار حساس مابین سیستم ایمنی، عصبی و هورمونی ایجاد می شود. ارگانیسم بدن در صورت اختلالات متابولیسم ، توانایی بازسازی و ترمیم خود را از دست میدهد و بستری مساعد برای عفونت ها، اختلالات خواب، آلرژی، عدم تحمل مواد غذایی یا بیماری های جدی متابولیسم مانند روماتیسم ، نقرس، دیابت و سندرم متابولیک می شود. متابولیک بالانس عامل تنظیم سوخت و ساز بدن شما ست. زمانی که سوخت و ساز در حالت تعادل است بدن قادر به تولید تمامی هورمون ها و آنزیم های مورد نیاز خود می باشد در صورتی که مواد غذایی مورد نیاز با کیفیت و کمیت مناسب در اختیار آن گذاشته شود. با این عمل اورگانها قدرت تنظیم خود را تقویت می کنندکه محرک اساسی در بازسازی، ترمیم و سلامتی مجدد آنها می باشد - و آن همان چیزی است که پزشک درون شما را فعال می کند.

وآن بسیار ساده است

برنامه تغذیه درمانی متابولیک  بالانس بر اساس داده های فردی و پارامترهای جمع آوری شده علمی تهیه می گردد. این پارامترها شامل 36 فاکتور خونی می باشند. از آنجایی که این پارمترهای خونی کمبود مواد مغذی مورد نیاز  و همچنین مواد مغذی که به اندازه کافی موجود می باشند را مشخص می نمایند، حائز اهمیت بسیار هستند.

 این به ما امکان می دهد غذاهایی را تعیین کنیم که بیشترین مزایای سلامتی را به شما بدهند. خون همچنین نشان می دهد که آیا شما التهاب درونی دارید یا مستعد ابتلا به بیماری هستید. داده های شخصی شما همچنین  اطلاعات در خصوص سلامتی، عادات غذایی، عدم تحمل مواد غذایی و سایر نکات مهم دیگر را شامل می شوند.

این مجموعه از اطلاعات شخصی عامل تهیه یک برنامه غذایی متابولیک بالانس  منحصر به فرد می باشند. (همانطوری که شما منحصر به فرد هستید.)

شما تنها نیستید

در 20 سال گذشته بیش از 1 میلیون نفر با موفقیت در برنامه تغذیه درمانی متابولیک شرکت کرده اند. متخصصین مجرب متابولیک بالانس با توجه به نیازهای فردی از طریق چهار مرحله اجرایی برنامه تغذیه متابولیک بالانس متقاضیان را در راه دستیابی به اهداف سلامتی یشان پیوسته همیاری و همراهی می نمایند. بیایید به خانواده متابولیک بالانس بپیوندید.